ubytovanie vo Vysokých Tatrách
Penzión JurkoChata JurkoRezerváciaDopravaKontakt SlovenskyEnglishDeutchPoland
 


penzión Jurko

chata JurkoFotogaléria

Penzión Jurko

 

Kde:

     Sadová 130, 059 86 Nová Lesná, Vysoké Tatry, Slovensko


O penzióne:

     Penzión Vám ponúka celoročné ubytovanie:

     Na prízemí so samostatným vchodom je ubytovacia jednotka poskytujúca ubytovanie pre 810 osôb. K dispozícii je 2-posteľová izba s manželskou posteľou, vlastným WC a sprchou, 2-posteľová izba s možnosťou prístielky pre ďalšie dve osoby a apartmán pozostávajúci s 2-posteľovej (manželskej) izby a z priechodnej izby s jedným pevným lôžkom a prístielkou (rozkladacím kreslom). Súčasťou apartmánu je vlastné WC, sprcha a balkón.

 

     Centrom tejto ubytovacej jednotky je hala s posedením pre 10 osôb, farebným televízorom a plne vybaveným kuchynským kútom s keramickým dvojplatničkovým varičom, chladničkou a kuchynskou linkou. K dispozícii je aj sauna.

 

     Podkrovie so samostatným vchodom poskytuje ubytovanie pre ďalších 810 osôb. Ubytovanie je poskytované v 2-posteľovej izbe s prístielkou pre dieťa, vlastnou sprchou a WC, apartmáne s 2-posteľovou spálňou a ďalšou priechodnou izbou s dvoma samostatnými válendami, WC, sprchou a balkónom, a dvoma samostatnými dvojposteľovými izbami spojeným spoločným WC a sprchou (twin rooms).

 

     Obidve poschodia komunikujú nezávislým schodišťom. Oddelené medziposchodie obýva majiteľ, kde v komfortnej jedálni podáva raňajky.

 

 

 

Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria
Fotogaléria